Zapraszamy na ostatnie spektakle festiwalowe w grudniu


czwartek, 30 listopada 2017

Lubicie chodzić do teatru? Czytać książki? Podróżować? Zapraszamy w grudniu na festiwal TAKE PART IN ART! Będziemy pakować do walizki ulubione przedmioty i wertować kartki interaktywnych książek przy akompaniamencie niezwykłej muzyki. 

 

Belgijski Teatr De Spiegel odwiedzi tegoroczną edycję festiwalu TAKE PART IN ART już po raz drugi - tym razem zobaczymy na scenie samego założyciela teatru i reżysera Karela Van Ransbeeck. Towarzyszyć mu będzie muzyk, Bart Voet, który na żywo muzycznie zilustruje historie uwielbianych przez dzieci, interaktywnych książek z rysunkami Herve Tulleta. Zapraszamy na spektakl KSIĄŻKA TO KSIĄŻKA 2 i 3 grudnia.

W daleką podróż, pełną ciekawych zabaw i przygód zabiorą nas z kolei artystki z austriackiego THEATER.NUU. Spektakl WALIZKA nie tylko poćwiczy zdolności zapamiętywania małych widzów, ale również sprawi, że ich wyobraźnia będzie pracować na najwyższych obrotach. Zaczęliście już planować wymarzoną podróż i pakować swój bagaż w myślach? Bo my tak! Festiwalową WALIZKĘ będziemy oglądać i wspólnie pakować na scenie Starej Prochowni już  16 i 17 grudnia.

 

W grudniu w ramach PRACOWNI TEATRALNEJ DLA DZIECI I RODZICÓW odbędą się 3 różne warsztaty - na WPRAWKI GŁUPAWKI zapraszamy 3 grudnia, na STOLARKĘ DZIKICH DZIECI 15 grudnia, a 16 grudnia odbędą się ostatnie warsztaty dla najmłodszych pt. CZTERY PORY ROKU.

 

Bilety na grudniowe wydarzenia festiwalowe dostępne są na stronie festiwalu www.takepartinart.pl.

 

 

 

Powrót

SENSORYCZNY LABIRYNT MUZYCZNY w 2018 roku czwartek, 30 listopada 2017

SENSORYCZNY LABIRYNT MUZYCZNY w 2018 roku

Pragniemy poinformować, że bilety na kolejne terminy "Sensorycznego Labiryntu Muzycznego" będą dostępne...

Czytaj więcej