KLASYKA DLA SMYKA - RELACJA Z WARSZTATÓW MUNIANIA


wtorek, 15 października 2019

* * *

W sobotę 12 października i niedzielę 13 października w ramach festiwalowej Pracowni Teatralnej dla Dzieci i Rodziców odbyły się warsztaty muzyczne zorganizowane przez Fundację Muniania

Artyści fundacji pracują zgodnie z teorią prof. Edwina E. Gordona, która rozwija zdolności muzyczne za pomocą śpiewu i ruchu. Podczas warsztatów pomiędzy utwory znanych i cenionych polskich kompozytorów wplecione zostały zabawy muzyczne, a dzieci i opiekunowie byli zachęcani do wspólnego śpiewania. Przy fortepianie zagrała prof. Agnieszka Schulz-Brzyska, z KUL w Lublinie, a śpiewała Sylwia Krzysiek, solistka Warszawskiej Opery Kameralnej.
 
Serdecznie dziękujemy za sporą dawkę muzyki klasycznej i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z warsztatów MUNIANIA.
 
 
* * *
 
Miłośników aktywnych działań zapraszamy na kolejne warsztaty festiwalowe, które odbęda się 10.11 o godz. 15:30 i 17:30 pt. RUCHOME ŚLADY. Poprzez twórcze zadania opiekunowie i dzieci będą mogli wspólnie doświadczać radości płynącej ze swobodnej kreacji w przestrzeni i na papierze. Będziemy wspólnie tworzyć obrazy ruchem i poruszać się dzięki obrazom.
 
Warsztaty poprowadzi Aleksandra Bożek-Muszyńska - tancerka, choreografka, performerka, instruktorka tańca współczesnego, trenerka biznesu, filolożka, uczestniczka wielu warsztatów i coachingów ruchowych. Razem z Hanną Bylką-Kanecką założyła kolektyw Holobiont, a ich wspólne  produkcje dla rodzin z dziećmi to min.: DOoKOŁA, Księżycowo, _on_line__ oraz Gdzie Kształty mają szyje.

Bilety na warsztaty dostępne ONLINE na stronie festiwalu.
 
* * *

Powrót

SENSORYCZNA INSTALACJA MAMMOET NA FESTIWALU TAKE PART IN ART wtorek, 15 października 2019

SENSORYCZNA INSTALACJA MAMMOET NA FESTIWALU TAKE PART IN ART

Zapraszamy najmłodszych do wnętrza olbrzymiego rezonatora o różnych częstotliwościach dźwięku.

Czytaj więcej