BEZPŁATNE SPEKTAKLE DLA GRUP - ZAPISY RUSZYŁY!


piątek, 1 czerwca 2018

Zapraszamy grupy przedszkolne z warszawskich publicznych placówek na BEZPŁATNE spektakle podczas III edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART IN ART. Pokazy spektakli dla grup będą odbywały się od września do grudnia 2018r.  Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca. Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem oraz wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej.

 

 

REGULAMIN ZGŁOSZEŃ GRUP PRZEDSZKOLNYCH NA SPEKTAKLE MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU TEATRU DLA NAJMŁODSZYCH „TAKE PART IN ART” 2018

 

1. Spektakle prezentowane w ramach festiwalu TAKE PART IN ART dla grup są bezpłatne.

 

2. Aby dokonać zgłoszenia grupy przedszkolnej należy wydrukować i wypełnić zamieszczony poniżej formularz: dane placówki, dane grupy przedszkolnej (nazwa, ilość dzieci), dane opiekunów, kontakt mailowy oraz telefoniczny do opiekunów, pieczątka placówki oraz podpis dyrektora.

 

3. Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać na adres mailowy: grupy@teatrmalegowidza.pl, a oryginał dostarczyć w dniu spektaklu do pracowników obsługi teatru.

 

4. Zgłoszenia będą przyjmowane mailowo od dnia 4 czerwca 2018r. do 30 czerwca 2018r.

 

5. Przedszkole może zgłosić chęć uczestnictwa w spektaklu festiwalowym tylko raz, a liczba uczestników z jednej placówki nie może przekraczać 50 dzieci (spektakle dla grup 50 dzieci rezerwowane są w przypadku dostępnych miejsc, w innych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do wskazania ilości uczestników, która może wziąć udział w spektaklu).

 

​6. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc formularze będą rozpatrywane według kolejności zgłoszeń.

 

7. O przydzieleniu terminu spektaklu decyduje Organizator Festiwalu. Nie ma możliwości zmiany przydzielonego terminu spektaklu. Informacje o przydzielonych terminach Organizator będzie przesyłał mailowo po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń do zakwalifikowanych placówek.

 

8. Spektakle będą odbywały się w Warszawie w Starej Prochowni SCEK przy ul. Boleść 2 w piątki, w następujących terminach:

 

WONDERLAND - 14 września g.  11:30
PRIMO -  21 września  g. 11:30
JONGLE - 12 października g. 11:30
LITTLE BLUE LITTLE YELLOW -  16 listopada g. 10:00 i 12:00
AAIPET -  7 grudnia g. 10:00 i 12:00

 

9. Rezerwacja terminu dla grupy ważna jest po otrzymaniu mailowego potwierdzenia ze strony Teatru.

 

10. Zgłoszenie placówki na spektakl jest równoznaczne ze zgodą na fotografowanie, filmowanie oraz użycie wizerunku uczestników spektaklu w materiałach promocyjnych Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych „TAKE PART IN ART” oraz z akceptacją powyższego regulaminu.

 


Powrót

Ewaluacja Festiwalu TAKE PART IN ART 2018 - zapytanie ofertowe poniedziałek, 14 maja 2018

Ewaluacja Festiwalu TAKE PART IN ART 2018 - zapytanie ofertowe

W związku z realizacją III edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłdszych TAKE PART in ART, dofinansowanego z budżetu Urzędu Biura Kultury m.st. Warszawy,  Fundacja Teatru Małego Widza ogłasza składanie ofert na wykonanie zadania pod nazwą:  „Ewaluacja Międzynarodowego Festiwalu Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART in ART”. 

Czytaj więcej